Stravování 6x denně

Kvalitní stravu považujeme za základ našeho tábora. Snažíme se, aby strava byla nejen chutná, ale i zdravotně vyvážená. Proto vaříme pouze a jenom ze základních a čerstvých surovin, nepoužíváme žádné polotovary, vše si připravujeme tedy sami. Náš kuchař vaří podle domácích receptů, dbá na správnou skladbu potravin a vyhýbá se umělým náhražkám. Proto u nás například nenajdete nebezpečný glukózo-fruktózový sirup, ani palmový olej. Nepoužíváme žádná chemická dochucovadla.

Snídaně mají vždy podobu švédského stolu s nabídkou sladkých i slaných pokrmů, pečiva a vždy s jedním zajímavým zpestřením. Následuje svačina, pak oběd (vždy ve složení polévka + hlavní jídlo), dále odpolední svačina, večeře a druhá večeře. Jídlo je bohaté na ovoce (například oblíbená melounová párty) a zeleninu (zeleninové saláty – například příloha Ceasar salát).

Pokud máte nějaké stravovací omezení nebo dietu, stačí, když nám před příjezdem tuto skutečnost oznámíte a my Vám zvláštní dietu zajistíme (například vegetariánská, bezlepková apod.). Pokud máte alergii na nějaké potraviny, stačí to oznámit zdravotnici a ta zajistí, že u každého jídla je uvedeno upozornění na daný alergen.